KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13374302
nr 1337 4302
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 90, fågelbo, 39x51 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:07:47
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr